Team Hartmann - Rico na Dobroběhu

Dobroběh je sportovní událost určena nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro velké sportovce. Běhu se mohou zúčastnit jak profesionální běžci, tak rodiče s kočárkem či vozíčkáři. I letošní rok byla návštěvnost bohatá a složení účastníků různorodé. Akce se uskutečnila na Atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc v neděli 15. září 2019.

Závod bez časomíry

Pro děti, které se na dlouhé běžecké tratě zrovna necítily, byl připraven atletický ovál o délce 450 m. Zdatnější sportovci měli na výběr z 1,5 km a 5 km dlouhé trasy s výběhem do parku. Časomíra se nekonala, šlo o dobrou věc, ale tři nejrychlejší z každé kategorie odměněni samozřejmě byli.

Výtěžek z letošního Dobroběhu poputuje vybraným dětem z rehabilitačního centra Jitrocel, kterým tak pomůže uhradit speciální rehabilitační služby. Sociální podnik JITROCEL poskytuje zdravotně znevýhodněným osobám profesionální rehabilitační, rekondiční a masérské služby. Centrum se může pyšnit tím, že zaměstnává více než 30 % zaměstnanců ze znevýhodněných skupin a případný zisk zpětně investuje do rozvoje společnosti.

Organizace na jedničku

„Ráda jsem podpořila dobrou věc a těší mě, že se ke mně přidala i řada dalších kolegů. Především ale oceňuji pořadatele, protože je dost těžké zorganizovat takovou záslužnou akci bez podpory VIP hostů a známých osobností,“ uvedla obchodní zástupkyně společnosti Radka Zemánková. HARTMANN – RICO těší, že se může zapojit do podobně zaměřených akcí a pomoci tak přispět a podílet se na dobré věci.

Na trati Dobroběhu
Unavení a spokojení pro doběhu Dobroběhu

Může vás také zajímat

soutěž
10. 12. 2015
V lednu 2016 pořádá Česká společnost pro léčbu rány ve spolupráci s Fakultou zdravotnických…
Hydroterapie
19. 1. 2015
Tradiční celostátní kongres s mezinárodní účastí se bude opět konat v prostorách Univerzity…
EWMA
19. 9. 2014
14. až 16. května se ve španělském Madridu konala již 24. konference Evropské asociace pro…