Sestry odpočívají Medisety

Neměli jste ještě možnost se s těmito zdravotnickými materiály seznámit? Nyní je ten správný čas. Jedná se totiž o jednorázové pomůcky, které v současné době chrání nejen pacienta, ale především vás, protože je po použití rovnou vyhodíte a nemusíte s nimi vy ani nikdo další dále nakládat. A kromě toho vám ušetří práci i čas díky tomu, že jsou připraveny ihned k použití a není třeba je složitě vychystávat. 

Jednorázové nástroje Peha®-instrument

Nástroje Peha-instrument byly vyvinuty ve spolupráci se zkušenými odborníky a spojily v sobě hygienické výhody jednorázových nástrojů se špičkovou kvalitou, dobrými haptickými vlastnostmi a možností recyklace. 

Díky balení po jednom kuse a použití „vždy poprvé“ máte jistotu, že nástroj je opravdu čistý, nepoškozený a 100% sterilní, čímž snižujete riziko přenosu virů a bakterií.

Při používání jednorázových nástrojů vám tedy odpadají všechny ostatní úkony, které jste museli provádět během používání opakovaně použitelných nástrojů, a tím si šetříte práci i čas.

Pokud zohledníte eliminaci všech výše uvedených faktorů, přináší vám jednorázové nástroje i výrazné snížení vašich nákladů.

Široké portfolio produktů Peha®-instrument naleznete ZDE.

Jednorázové nástroje Peha instrument od Hartmann
Jednorázové balíčky MediSet od Hartmann

Jednorázové balíčky MediSet®

MediSet je hotový sterilní balíček obsahující kompletní sadu jednorázového zdravotnického materiálu umožňující okamžitě provést aseptický zákrok. Lze jej použít ihned, bez nutnosti přípravy a kompletace dalšího zdravotnického materiálu. Je dostupný v různých variantách, které svým složením odpovídají typu zákroku. 

Pro ošetření a převaz ran doporučujeme MediSet pro suchý převaz rány, který máte vždy po ruce a můžete tak bez problému provést základní ošetření jak chirurgické, tak chronické rány. I k infikované ráně je potřeba přistupovat co možná nejvíce asepticky, aby se rána rychleji hojila a nedocházelo v ní k dalším komplikacím.

Všechny typy balíčků MediSet® naleznete ZDE.

Balíčky MediSet i jednorázové nástroje Peha-instrument jsou určeny k použití kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na to, jestli jste v ambulanci, agentuře domácí péče či v nemocnici. 

Může vás také zajímat

Správná výživa u diabetu
20. 8. 2021
Mnoho diabetiků si neuvědomuje všechna rizika, která jim hrozí. Ve chvíli, kdy vám lékař…
Dansac Lauren ambassador stomie
5. 11. 2020
Máte pacienta se stomií? Pak jste pravděpodobně alespoň jednou řešili problém s pokožkou v…
Dansac kroužky TRE Seal
4. 11. 2020
Nové vkládací kroužky od značky Dansac jsou více než jen kroužky – s třístupňovou ochranou…